Just4Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na 4um JUST4GIRLS!!!!
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 KAKO DA UPLOADUJEM NA SENDSPACE?

Ići dole 
AutorPoruka
Tocar mi recuerdo
Admin
Admin
Tocar mi recuerdo


Broj poruka : 680
Godina : 31
Location : Negde sa Kayom, nije wazno gde..
Datum upisa : 02.01.2008

KAKO DA UPLOADUJEM NA SENDSPACE? Empty
PočaljiNaslov: KAKO DA UPLOADUJEM NA SENDSPACE?   KAKO DA UPLOADUJEM NA SENDSPACE? Icon_minitimeSre Mar 05, 2008 12:08 pm

KAKO DA UPLOADUJEM NA SENDSPACE?


Postavljanje fajla na besplatni server Sendspace za postavljenje istih se vrši na sledeći način. U Vašem internet pretraživaču ( Internet exploreru, Mozili, ili Operi ) cemo napisati www.sendspace.com . Otvori se sledeći prozor kao prikazan na slici 1.

KAKO DA UPLOADUJEM NA SENDSPACE? Sendsp10

Na slici 1 je prikazan prozor za postavljanje željenog fajla. Ova prva gornja strelica nam označava da tu treba da unesemo željeni fajl. Kliknućemo levim tasterom misa na Browse i iz našeg racunara uneti željeni fajl koji želimo da postavimo, odnosno pronaćićemo ga u našem hard disku i potvrditi da se ispise naziv fajla u slobodno mesto za naziv. Zatim, kada ovo zavrsimo, moramo čekirati ili obeležiti opciju I have read and agree to the terms of service, a opcija se nalazi na strelici u sredini koja ce postati štiklirana zelenom bojom. Nakon ovoga, kliknucemo levim tasterom miša na Upload file ( postavljanje fajla ) i posle nekog malog vremena, server ce poceti da prihvata nas fajl koji želimo da postavimo. Samo nam preostaje da sacekamo da se postavi nas željeni fajl, i to će zavisiti od brzine postavljanja interneta... Na slici 2 ćete videti sam proces postavljanja fajla.

KAKO DA UPLOADUJEM NA SENDSPACE? Sendsp11

Na slici 2 je prikazan sam proces postavljanja fajla. Strelica označava da je u procesu postavljanje fajlova jel se vidi odbrojavanje na slici izraženo u procentima ( % ). Kada se ovo lepo završi, dobićemo link prikazan na slici 3 i tu je ujedno postavljen naš željeni fajl na server.

KAKO DA UPLOADUJEM NA SENDSPACE? Sendsp12

Na slici 3 smo postavili naš željeni fajl. Prva strelica nam označava naziv fajla koji smo postavili, dok nam druga strelica označava link koji smo dobili, i njega posto nam je i on bitan ćemo iskopirati na taj način tako što ćemo držati levim klikom taster miša i povlačiti ga s’ desne na levu stranu da nam link poplavi kao što je to prikazano na slici drugom strelicom. Taj link posle trebamo samo da iskopiramo na forum .

Text iskopirati na mesto gde se kuca text na forumu.
Nazad na vrh Ići dole
 
KAKO DA UPLOADUJEM NA SENDSPACE?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» KAKO DA UPLOADUJEM NA RAPIDSHARE?
» KAKO DA DOWNLOADUJEM FAJL SA RAPIDSHARE?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Just4Girls :: ~~~Forum~~~ :: Pitanja-
Skoči na: