Just4Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na 4um JUST4GIRLS!!!!
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 KAKO DA UPLOADUJEM NA RAPIDSHARE?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Tocar mi recuerdo
Admin
Admin
Tocar mi recuerdo


Broj poruka : 680
Godina : 31
Location : Negde sa Kayom, nije wazno gde..
Datum upisa : 02.01.2008

KAKO DA UPLOADUJEM NA RAPIDSHARE? Empty
PočaljiNaslov: KAKO DA UPLOADUJEM NA RAPIDSHARE?   KAKO DA UPLOADUJEM NA RAPIDSHARE? Icon_minitimeSre Mar 05, 2008 12:03 pm

KAKO DA UPLOADUJEM NA RAPIDSHARE?


Za postavljanje fajla na serveru Rapidshare, potrebno je u pretraživaču ( Windows Exploreru, Operi ili Mozzili firefox ) ukucati http://www.rapidshare.com .
Nakon toga, dobija se prozor kao prikazan na slici 1.

KAKO DA UPLOADUJEM NA RAPIDSHARE? Rapid110

Sledeći korak je traženje željenog fajla koji želimo da postavimo odnosno ( upload ) fajla, a taj postupak je prikazan na slici 2.

KAKO DA UPLOADUJEM NA RAPIDSHARE? Rapid210

Za postavljanje fajla, potrebno je ići na Browse kao sto je prikazano prvom strelicom na slici 2. Na Browse, biramo fajl iz svog računara koji želimo da postavimo na server. Kada nađemo fajl koji želimo da postavimo, u praznom mestu sa leve strane od Browse ce se pojaviti naš naziv pesme. Kada je sve urađeno ovako, samo trebamo pretisnuti levim klikom miša Upload kao sto je prikazano drugom strelicom na slici 2.
Na slici 3 ćete videti sam proces postavljanja željenog fajla na server.

KAKO DA UPLOADUJEM NA RAPIDSHARE? Rapid310

Na slici 3 je prikazan sam postupak postavljanja fajla. Strelica nam označava da smo ubacili željeni fajl za postavljanje, i sad čekamo da internet u zavisnosti od brzine postavljanja odnosno ( Uploada ) postavi naš željeni fajl. Potrebno je samo strpljenja za postavljanje fajla, a na sledećoj slici 4 ćete videti fajl koji je već postavljen, zapravo primer.

KAKO DA UPLOADUJEM NA RAPIDSHARE? Rapid410

Na slici 4, fajl je već postavljen na server Rapidshare. Na primeru pise crvenim slovima da je fajl Oliver Mandić i Ceca – Vreme za ljubav ističe postavljen. Strelica koja označava na slici 4 je da smo dobili link za postavljanje na forum Link koji smo dobili je zelene boje. Link je zapravo mesto na kojem se fajl nalazi. Da bi postavili ovu pesmu na forum , potrebno je taj link da iskopiramo tako što ćemo držati taster levim klikom miša sa desne na levu stranu. Link će tada biti selektovan odnosno uokviren tamnom plavom bojom. Tada trebamo na link da pretisnemo desni klik miša i ići na Copy.

Link prekopirati na mesto gde se kuca text na forumu.
Nazad na vrh Ići dole
Jaca_Buntownica
Druzis se sa EXTRA likovima
Druzis se sa EXTRA likovima
Jaca_Buntownica


Broj poruka : 260
Godina : 28
Location : Na kaficu sa Dulce
Datum upisa : 06.03.2008

KAKO DA UPLOADUJEM NA RAPIDSHARE? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO DA UPLOADUJEM NA RAPIDSHARE?   KAKO DA UPLOADUJEM NA RAPIDSHARE? Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 11:42 pm

a kako skinuti sa rapidshare?
Nazad na vrh Ići dole
Tocar mi recuerdo
Admin
Admin
Tocar mi recuerdo


Broj poruka : 680
Godina : 31
Location : Negde sa Kayom, nije wazno gde..
Datum upisa : 02.01.2008

KAKO DA UPLOADUJEM NA RAPIDSHARE? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO DA UPLOADUJEM NA RAPIDSHARE?   KAKO DA UPLOADUJEM NA RAPIDSHARE? Icon_minitimePet Mar 07, 2008 1:14 am

Nazad na vrh Ići dole
Jaca_Buntownica
Druzis se sa EXTRA likovima
Druzis se sa EXTRA likovima
Jaca_Buntownica


Broj poruka : 260
Godina : 28
Location : Na kaficu sa Dulce
Datum upisa : 06.03.2008

KAKO DA UPLOADUJEM NA RAPIDSHARE? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO DA UPLOADUJEM NA RAPIDSHARE?   KAKO DA UPLOADUJEM NA RAPIDSHARE? Icon_minitimePet Mar 07, 2008 1:16 am

aha ups
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KAKO DA UPLOADUJEM NA RAPIDSHARE? Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO DA UPLOADUJEM NA RAPIDSHARE?   KAKO DA UPLOADUJEM NA RAPIDSHARE? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
KAKO DA UPLOADUJEM NA RAPIDSHARE?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» KAKO DA UPLOADUJEM NA SENDSPACE?
» KAKO DA DOWNLOADUJEM FAJL SA RAPIDSHARE?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Just4Girls :: ~~~Forum~~~ :: Pitanja-
Skoči na: